У Морозівської школи – ювілей!
22.09.2017
День фізичної культури та спорту у Ставищах
22.09.2017

Незабутні враження

Швидко промайнула для дітей найкраща пора року. Соловіївські діти повернулися до школи. Незважаючи на те,що пройшло чимало часу,в пам’яті дітей не стерлися яскраві спогади про мандрівку під час літніх канікул до Верховної Ради України та національного парку «Межигір’я». Варто відзначити, що подібні подорожі для дітей Соловіївської школи стали регулярними, але цьогорічні відвідини знаменних місць України стали наймасштабнішими. Загалом близько 70 дітей разом з вихователями відправились у подорож.

Організувати таку поїздку та взяли витрати на себе погодились наші благодійники. Активну участь в цій добрій справі взяв селищний голова Габенець В.В., який забезпечив пальним автобуси, громадська організація «Рідний  Дім – Брусилівщина»,ТОВ «АСТ» та ТОВ «Агрофірма Брусилів» матеріально допомогли для організації поїздки. Не  залишилися осторонь доброї справи приватні підприємці Курдиш В.П. та Думинський П.Л.

Зустрів дітей  Народний депутат України Дзюблик П.В., який люб’язно погодився на деякий час бути гідом для школярів.

Стосовно вражень,то найбільше сказано в народній мудрості:  «краще один раз побачити,ніж сто раз почути». Всі діти без винятку залишилися задоволені. А це – головне!

 

М.Паланичка, вчитель історії Соловіївської ЗОШ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *