Незалежна Україна – шлях до мети

Шановні жителі Брусилівщини!
25.08.2017
Літні канікули для школярів – час оздоровлення та відпочинку
25.08.2017

Незалежна Україна – шлях до мети

Це назва книжково-ілюстративної виставки, що розташована в читальному залі Брусилівської ЦБ  ім. Г.М. Ткаченка, яка пропонує своїм відвідувачам літературу та  періодичні видання  до 26 річниці Незалежності України.

Лейтмотив виставки: незалежність – символ нашої нації.Виставка розкриває не тільки етапи становлення української державності, складний історичний процес пробудження й розвитку національної свідомості нашого народу, а й завдання, що стоять перед політичними силами, які прагнуть побудувати демократичну, зорієнтовану на Європу Українську державу.

Побувавши на виставці, читач ніби озирнеться у минуле, до витоків української незалежності. Виставка допоможе осмислити пройдений шлях, усвідомити, як формувалася українська державницька ідея, розібратися у причинах перемог і поразок, замислитися над проблемами новітньої української державності.

Пропонуємо такі розділи виставки:

  1. На шляху до суверенної держави;
  2. Конституція – визначний акт незалежності України;
  3. В єдності – запорука державного розвитку.

На виставці представлені книжкові, електронні, періодичні видання та інтернет-ресурси. Це книги, історичні документи, спогади громадських діячів, статистичний матеріал.
Виставка розрахована на широке коло читачів, всіх, хто цікавиться історією України, студентів та фахівців-істориків.

Завітавши до читальної зали Брусилівської ЦБ для дорослих, ви почерпнете багато корисної інформації з історії нашої держави.

Т. Мельниченко, бібліотекар.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *