Оголошення
22.09.2017
До відома жителів району
22.09.2017

Оздоровлення громадян

Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 23 листопада 2016 року №854 затверджено новий механізм  оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, яка набрала чинності 1 січня 2017 року.

Порядком передбачено забезпечення санаторно-курортного лікування постраждалих осіб, шляхом безготівкового перерахування  грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортних путівок оздоровчим закладам, а також  здійснення громадянами доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів, у разі недостатності суми грошової допомоги.

Особи, які перебувають у черзі  на санаторно-курортне лікування самостійно обирають санаторно-оздоровчий заклад відповідного  профілю, про що повідомляють  управління праці та соціального захисту населення.

Санаторно-курортний заклад надає управлінню праці та соціального захисту лист-згоду щодо прийняття на оздоровлення постраждалої особи (кожної особи окремо), інформацію щодо умов проживання, харчування та лікування, уточнюється розмір доплати  за надання додаткових послуг із санаторно-курортного лікування. Отримана інформація доводиться до потерпілої особи, за згоди громадянина з представленими умовами, укладається  тристороння угода між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням праці та соціального захисту населення.

Після оздоровлення постраждалої особи, управління здійснює перерахування грошової допомоги санаторно-курортному закладу.

За бажанням громадянина, віднесеного до категорії 1, одного із батьків дитини з інвалідністю або особи, яка їх замінює, у разі відмови від отримання санаторно-курортного лікування або відпочинку виплачується грошова компенсація у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку. Механізм виплати такої компенсації вступає в дію з 01 січня 2018 року.

Для взяття на облік, для забезпечення путівкою шляхом надання грошової допомоги та путівкою на відпочинок, до управління праці та соціального захисту населення подаються відповідні документи.

Під час подання копій документів пред’являються оригінали зазначених документів.

Для взяття на облік для забезпечення путівкою у наступному році постраждала особа чи один із батьків потерпілої дитини або особа, яка їх замінює, подає документи до 15 жовтня поточного року.

З питань надання документів звертатись в управлінням праці та соціального захисту населення: сел.Брусилів, вул.Лермонтова,9, кабінет 102, телефон для довідок: 31-0-74.

 

 

А.Майструк, начальник управління праці та соціального захисту населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *