Світлого майбутнього тобі, моя школо!

День фізичної культури та спорту у Ставищах
22.09.2017

Світлого майбутнього тобі, моя школо!

Щороку на початку вересня вулиці українських міст та сіл майорять білими бантами, різнокольоровими букетами і радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста і повна нових знань.   Для Дивинської загальноосвітньої школи I ступеня цьогорічний День знань ювілейний, адже саме 1 вересня 1992 року розпочалася історія нашої школи. А творцями її стали всі ми: учні і батьки, вчителі, керівники села та району, спонсори, всі небайдужі люди. Та найбільше у відкритті школи ми завдячуємо Лозовому Олексію Петровичу, який на той час був керівником місцевого господарства та Березовенко Тетяні Павлівні – у минулому голові сільської ради села Дивин.

За 25 років наша школа випустила 104 учні. Більшість з них вже дорослі люди, мають професію, сім’ю.  Є серед  них і вчителі, і юристи, агрономи і перукарі, економісти і пекарі, медичні працівники і військові, прості робітники і трударі землі. Дехто з них уже привів своїх діточок до рідної школи. Деякі наші випускники ще навчаються у ВНЗ. А 13 з них ходить до Соловіївської ЗОШ.

Роки, проведені у стінах нашої школи, залишаться у біографії дев’яти вчителів: Трикіши О.О., Полудненко Л.А., Полудненко Ю.В., Тепенчак І.О., Тетерук Н.О., Шубан І.П., Сливки Р.А. Незмінною бджілкою –  трудівницею є Боклан Валентина Петрівна, яка працює в рідній школі з першого дня відкриття і до сьогодення. Вправно керує закладом завідуюча школою і вчитель початкових класів Шимончук Іванна Вікторівна. Хочеться згадати і про техпрацівників нашої школи і висловити їм свою повагу і вдячність за те, що вони своєю невтомною працею піднімали нашу школу.

У даний час Дивинську ЗОШ відвідує16 учнів, які навчаються в світлих класних кімнатах, проводять своє дозвілля в просторому спортзалі і на дитячому майданчику.

Хочеться щиро подякувати людям, завдяки яким відкрили школу: Лозовому О.П. та Березовенко Т.П., а також нашим спонсорам, завдяки яким школа процвітає і досі це: в.о. старости села Радченко А.О. та ТОВ «АСТ» в особі Литвиненко Н.В. Низький уклін Вам за Вашу працю, Вашу натхнену і самовіданну працю, Вашу непохитну віру в майбутнє нашого села.

На світі є три корони – писала Марія Матіос -, корона Тори, корона священого служіння і корона Царства. Але над цими добрими людьми – корона доброго імені, яку носити найкраще. Тож нехай над вами, шановні і поважні люди, завжди височіє четверта корона – корона ДОБРОГО ІМЕНІ. Повірте ви залишили гарний слід та пам’ять про себе на багато років.

Добра і процвітання,здобутків і світлого майбутнього тобі, моя рідна школо!

І.Шимончук, завідуюча Дивинською ЗОШ I ступеня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *